Kontaktujte Radka Hoška:

FacebookInstagramEmail

Radek Hošek

Do veřejného dění se zapojil v roce 2016. Tehdy byla ve Zborné, okrajové části Jihlavy, povolena po dvanácti letech zamítavých stanovisek výstavba sídliště lidem napojeným na tehdejší vedení magistrátu. Výstavba by výrazně narušila krajinný i urbanistický ráz Zborné a proto se sousedy založili spolek Za zachování zdravé Zborné. Díky jejich usilovné práci se podařilo dostat tento megalomanský projekt z územního plánu pryč.

Na primátora se v roce 2022 rozhodl kandidovat, protože mu vadí, co se kolem děje. Nechce tolerovat v teplých křeslech úřadů a politických trafik lidi, kteří by se jinde neuživili. Nestrpí klientelismus, aroganci moci a čím dále více bobtnající jihlavský magistrát. Chce, aby město hospodařilo racionálně a efektivně. Chce vyrovnaný městský rozpočet bez megalomanských rizik.

Je připraven Jihlavu posunout směrem k modernímu a zdravému městu, které nestagnuje, ale ohleduplně se rozvíjí podle potřeb svých obyvatel. Chce město bezpečné, se stejnou šancí, podporou a jasnými pravidly pro všechny. Město, kam se mladí po škole rádi vrátí za prací, kulturou i sportem, město s bohatou občanskou vybaveností a vzájemnou soudržností. Má na to energii a kolem sebe správný tým plný jihlavských osobností, za kterými je vidět jejich práce. 

2022 © Starostové a nezávislí    I    Tento web nesbírá žádná cookies